Categories: LAJME

VIDEO/Pamjet shume prekese shikoni se si Forcat ruse i kapin dhe i rrahin civilët ukrainasë

Forcat ruse po maltretojnë, kidnapojnë e rrahin civilët ukrainasë sipas një video të fundit.

Në video shihen forcat ruse që ndalin civilët e maltretojnë ata.

Ngjarja ka ndodhur në rajonin e Zaporizhiye.

Kujtojmë se forcat ruse nuk kanë kursyer as civilët në këtë luftë, ku deri tani kanë vdekur mijëra nga ta e në mesin e tyre edhe fëmijë të vegjël.

Pamjet mund ti ndiqni ne linkun ne vijim:>>>LINVIDEOPAMJET

admin

Recent Posts

New data shows Gazeta e Pavarur is the top quality and most trusted newspaper in Balkan

The latest PAMCo results show "Gazeta e Pavarur" is the most read quality news publisher…

3 months ago

SHIKONI MOMENTIN KUR ZIHET ROB KOMANDANTI I BATALIONIT TE TANKEVE RUSE

E FUNDIT!!/SHIKONI MOMENTIN KUR ZIHET ROB KOMANDANTI I BATALIONIT TE TANKEVE RUSE Komandanti i batalionit…

3 months ago

Punon për Kosovën dhe është e martuar me kosovar, Ja çka i ndodh nga serbia!

Shkruan: Teuta Fazliu Edhe unë v iktima e rradhës për pasivizimin e adresës në komunën…

4 months ago

Edhe nje Shtet i ndihmon Putinit/Rusia i përgatit për luftë në Ukrainë mercenarët nga shteti i njohur i…

Një video e mercenarëve nga Siria që mbajnë në duar shenjën “Z”, që dominon nëpër…

4 months ago

Sa bukur është rregulluar Sahidja

Të gjiha motrat Mustafa në çdo kohë janë qendër e medieve rozë. Duke u dalluar…

4 months ago

Ja çfarë skenash bënë Semi në banjo

Semi Jaupaj është këngëtarja e talentuar nga Shqipëria që për vite me rradhë është dëshmuar…

4 months ago