Categories: LAJME

“Të Prishtinës që kushtojnë një euro janë më të mirë”, Elita Rudi tregon se sa pagoi për një hamburger te restoranti i Nusret në Turqi

Prezantuesja e njohur shqiptare, Elita Rudi, po shijon disa ditë pushimi në Turqi bashkë me familjen e saj.

Meqë ndodhet atje, ajo nuk ka munguar me një vizitë në restorantin e kuzhinierit të famshëm ‘Nusret’.

Moderatorja ka ndarë me ndjekësit disa pamje në InstaStory, derisa tregon se ka provuar edhe një hamburger.

Bukuroshja nga Gjakova ka zbuluar edhe çmimin e tij duke treguar se kushton plot 65 euro, meqë i është kërkuar nga fansat.

Në një video tjetër në InstaStory, Elita thotë se nuk ishte asgjë më shumë përveç se i mbështjellë me ari.

“Është thjesht një hamburger i mbështjellë me folje ngjyrë ari, e që më të mirë janë ata të Prishtinës që kushtojnë vetëm një euro”, tha Rudi.

Bashkëshortja e reperit Gjiko ka publikuar edhe faturën e plotë, që në total i ka kushtuar 293 euro.

admin

Recent Posts

Kunata e Leartës shfaqet e veshur me komplete, mahnitë me pamjen

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun. U bë e njohur…

2 hours ago

Nuk e ka muajin që kur u bë nënë për herë të dytë, Belkiz reklamon të pasmet rrugëve të Gjermanisë

Milot Rashica dhe Belkiz Kera, tashmë janë bërë prindër për herë të dytë. Çifti i…

2 hours ago

Njihuni me kandidaten më të votuar të të gjitha partive për Asamblenë e Fushë Kosovës

Pas zgjedhjeve lokale gjysma e komunave shkon në balotazh, e mes tyre edhe komuna e…

2 hours ago

S’ kisha me besua se një Drenicë ka me iu gëzua humbjes së djalit t’Hamëz Jasharit

Edhe aktori dhe shkrimtari Çun Lajçi ka reaguar pas humbjes së Bekim Jasharit në Skenderaj.…

2 hours ago

LAJMI FUNDIT:Tërmkolli parashikon zgjedhje të reja nacionale nëse VV-ja humb balotazhin në…

Ish-deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Melihate Tërmkolli ka parashikuar zgjedhje të reja nacionale në…

2 hours ago

Kryediplomati kroat: Incidentet e fundit në kufirin Kosovë-Serbi janë shqetësim serioz, situata në Ballkan po përkeqësohet

Ministri i Jashtëm kroat, Gordan Grlić Radman vlerëson se situata në Ballkanin Perëndimor po përkeqësohet…

2 hours ago