Categories: LAJME

Shoferi i Tesla-s kapet duke shikuar p*rnografi pasi kishte ngecur në kolonë (PAMJE)

Një shofer i Tesla është kapur duke shikuar po rnografi në ekranin e madh të tastierës në makinën elektrike, ndërsa kishte ngecur në trafik.

Dan Kitchener i tr onditur po ngiste prapa burrit me shpejtësi të vogël, kur e pa skenën në Addington në jug të Londrës.

Ai tha: “Kishte trafik. Në fillim u duk se shoferi i Teslës po shikonte një katalog ose diçka të ngjashme. Por ndërsa lëviznim unë e pashë atë duke i bërë një foto të cilën e zmadhova më pas dhe kuptova se po shikonte po rnografi”.

“Isha absolutisht i tr onditur. Nuk mund ta besoja”, tha më tej personi që e pa burrin në Tesla, shkruan Daily Star, transmeton Klankosova.tv.

admin

Recent Posts

New data shows Gazeta e Pavarur is the top quality and most trusted newspaper in Balkan

The latest PAMCo results show "Gazeta e Pavarur" is the most read quality news publisher…

1 month ago

SHIKONI MOMENTIN KUR ZIHET ROB KOMANDANTI I BATALIONIT TE TANKEVE RUSE

E FUNDIT!!/SHIKONI MOMENTIN KUR ZIHET ROB KOMANDANTI I BATALIONIT TE TANKEVE RUSE Komandanti i batalionit…

2 months ago

Punon për Kosovën dhe është e martuar me kosovar, Ja çka i ndodh nga serbia!

Shkruan: Teuta Fazliu Edhe unë v iktima e rradhës për pasivizimin e adresës në komunën…

2 months ago

Edhe nje Shtet i ndihmon Putinit/Rusia i përgatit për luftë në Ukrainë mercenarët nga shteti i njohur i…

Një video e mercenarëve nga Siria që mbajnë në duar shenjën “Z”, që dominon nëpër…

2 months ago

Sa bukur është rregulluar Sahidja

Të gjiha motrat Mustafa në çdo kohë janë qendër e medieve rozë. Duke u dalluar…

2 months ago

Ja çfarë skenash bënë Semi në banjo

Semi Jaupaj është këngëtarja e talentuar nga Shqipëria që për vite me rradhë është dëshmuar…

2 months ago