Categories: LAJME

Prek me rrëfimin, i nxjerr bojën ish-të dashurit Fifi: Me lekët e mia bëri pushime me tjetrën

Këngëtarja e njohur Fifi që pas futjes së saj në Big Brother Albania Vip, ka tërhequr mjaft vëmendjen e ndjekësve me sjelljen e saj brenda shtëpisë, ku një ndër arsyet është edhe afrimiteti i madh që ajo ka treguar gjatë kësaj kohe me Granitin.

Ndër të tjera Fifit këto ditë ka hapur dhe zemrën me bashkëjetuesit e saj, ku ka folur edhe për lidhjen që ajo dikur ka pasur, duke i lenë pa fjalë të gjithë për detajet mbi të.

Ajo tregoi se ai u largua sepse sipas tij Fifi ‘qantë shumë’, por ajo që i habiti të gjithë ishte fakti se Fifi tregoi se i paguante borxhet atij dhe se madje dikur ai përdori lekët e Fifit pë pushime me një tjetër vajzë me të cilën edhe e tradhtoi këngëtaren.

“Për ata unë mendoj shumë, se nuk besoj më, se e kam përjetuar vetë me dhënë gjithçka për një njeri, edhe me u zgjuar një ditë papritur. Edhe me të thënë unë nuk të kam dhënë shpresa. Njëjtë më ka ndodhur edhe me atë para këtij të fundit. Kam qenë me të, u nda me mua se nuk i pëlqente që unë qaja

Se kur u njoh me mua, më pa në televizion vetëm duke qeshur dhe pas një viti e gjysmë ju ka kujtua që unë edhe qaj, dhe më thoshte ti po qan shumë. Ndërkohë ankohej për gjendjen ekonomike dhe ato para që unë i fitoja i paguaja borxhet.

Në një rast ai shkoi dy javë në Greqi me paratë e mia. Kur u kthye kishte nisur një lidhje tjetër dhe kthehej vetëm kur nuk ia hapte telefonin ajo tjetra”, ka rrëfyer ajo.

admin

Recent Posts

Kunata e Leartës shfaqet e veshur me komplete, mahnitë me pamjen

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun. U bë e njohur…

3 hours ago

Nuk e ka muajin që kur u bë nënë për herë të dytë, Belkiz reklamon të pasmet rrugëve të Gjermanisë

Milot Rashica dhe Belkiz Kera, tashmë janë bërë prindër për herë të dytë. Çifti i…

3 hours ago

Njihuni me kandidaten më të votuar të të gjitha partive për Asamblenë e Fushë Kosovës

Pas zgjedhjeve lokale gjysma e komunave shkon në balotazh, e mes tyre edhe komuna e…

3 hours ago

S’ kisha me besua se një Drenicë ka me iu gëzua humbjes së djalit t’Hamëz Jasharit

Edhe aktori dhe shkrimtari Çun Lajçi ka reaguar pas humbjes së Bekim Jasharit në Skenderaj.…

3 hours ago

LAJMI FUNDIT:Tërmkolli parashikon zgjedhje të reja nacionale nëse VV-ja humb balotazhin në…

Ish-deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Melihate Tërmkolli ka parashikuar zgjedhje të reja nacionale në…

3 hours ago

Kryediplomati kroat: Incidentet e fundit në kufirin Kosovë-Serbi janë shqetësim serioz, situata në Ballkan po përkeqësohet

Ministri i Jashtëm kroat, Gordan Grlić Radman vlerëson se situata në Ballkanin Perëndimor po përkeqësohet…

3 hours ago