Categories: LAJME

Pas ndarjes nga Iliri, Gilberta është në lidhje me Luanin/ Flet ky i fundit: Unë për Gilbertën kam pasur simpati

Së fundmi është përfolur se pas ndarjes nga Iliri, Gilberta kishte nisur një lidhje të re. Armando Abazi hodhi dyshimet se Gilberta ka nisur lidhje me një tjetër ish-konkurrent Luanin.

Menjëherë reagoi Gilberta, e cila hodhi poshtë këto thashetheme dhe tha se është ende beqare dhe me Luanin janë vetëm miq të mire asgjë më shumë.

“Ky lajm i thënë nga Armando është i pavërtëtë. Pas ndarjes nuk kam filluar asnjë lidhje të re. Jam single. Faleminderit”, shkruante në instastory Gilberta.

Pasi Gilberta mohoi lajmin, edhe Luani ka reaguar në një lidhje “Skype” me emisionin “Shqipëria Live”.

“Kam pasur një simpati me Gilbertën. Por gjithë simpatia që kisha u kthye në shoqërore. Takohemi rrallë, varet. Sipas mundësive. Lajmet në lidhje me Gilertën më kanë prishur punë. Njerëzit u besojnë portaleve. Më ka prishur vërtetë punë në jetën personale, duke menduar se të gjithë shkruajnë se jemi të lidhur, ne jemi thjesht vërtetë miq shumë të mirë”, tha Luani.

admin

Recent Posts

Kunata e Leartës shfaqet e veshur me komplete, mahnitë me pamjen

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun. U bë e njohur…

4 hours ago

Nuk e ka muajin që kur u bë nënë për herë të dytë, Belkiz reklamon të pasmet rrugëve të Gjermanisë

Milot Rashica dhe Belkiz Kera, tashmë janë bërë prindër për herë të dytë. Çifti i…

4 hours ago

Njihuni me kandidaten më të votuar të të gjitha partive për Asamblenë e Fushë Kosovës

Pas zgjedhjeve lokale gjysma e komunave shkon në balotazh, e mes tyre edhe komuna e…

4 hours ago

S’ kisha me besua se një Drenicë ka me iu gëzua humbjes së djalit t’Hamëz Jasharit

Edhe aktori dhe shkrimtari Çun Lajçi ka reaguar pas humbjes së Bekim Jasharit në Skenderaj.…

4 hours ago

LAJMI FUNDIT:Tërmkolli parashikon zgjedhje të reja nacionale nëse VV-ja humb balotazhin në…

Ish-deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Melihate Tërmkolli ka parashikuar zgjedhje të reja nacionale në…

4 hours ago

Kryediplomati kroat: Incidentet e fundit në kufirin Kosovë-Serbi janë shqetësim serioz, situata në Ballkan po përkeqësohet

Ministri i Jashtëm kroat, Gordan Grlić Radman vlerëson se situata në Ballkanin Perëndimor po përkeqësohet…

4 hours ago