Categories: LAJME

Pamje àpokaliptike/ Hapet një gropë e madhe në mes të rrugës, makinat përfundojnë në të, ja çfarë ndodhi

Dy vetura u përpin nga një gropë që u hap, në momentin që erdhi deri te shpërthimi i një gypi të ujit të nxehtë në Rusi.

Sipas Daily Mail, Toyota Corolla Spacio dhe Nissan Juke përfunduan në “kraterin” që u hap në mes të një rruge në Novosibirsk, qyteti i tretë për nga madhësia në Rusi.

Kjo pamje habiti banorët e këtij qyteti që nuk e dinin sesi erdhi deri te kjo, ku dy vetura përfunduan në gropën gjigante që u hap.

Këto dy vetura ishin të parkuara para një qendre tregtare kur gropa gjigante u hap dhe i përpiu, e gjithçka ndodhi si rezultat i shpërthimit të një gypi të ujit të nxehtë.

Deri më tani nuk raportohet për të lënduar, e d ëmet materiale janë bukur të mëdha. Ekipet e shpëtimit menjëherë dolën në vendin e ngjarjes nga frika se në këto vetura dikush mund të ketë ngecur.

admin

Recent Posts

Kunata e Leartës shfaqet e veshur me komplete, mahnitë me pamjen

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun. U bë e njohur…

3 hours ago

Nuk e ka muajin që kur u bë nënë për herë të dytë, Belkiz reklamon të pasmet rrugëve të Gjermanisë

Milot Rashica dhe Belkiz Kera, tashmë janë bërë prindër për herë të dytë. Çifti i…

3 hours ago

Njihuni me kandidaten më të votuar të të gjitha partive për Asamblenë e Fushë Kosovës

Pas zgjedhjeve lokale gjysma e komunave shkon në balotazh, e mes tyre edhe komuna e…

3 hours ago

S’ kisha me besua se një Drenicë ka me iu gëzua humbjes së djalit t’Hamëz Jasharit

Edhe aktori dhe shkrimtari Çun Lajçi ka reaguar pas humbjes së Bekim Jasharit në Skenderaj.…

3 hours ago

LAJMI FUNDIT:Tërmkolli parashikon zgjedhje të reja nacionale nëse VV-ja humb balotazhin në…

Ish-deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Melihate Tërmkolli ka parashikuar zgjedhje të reja nacionale në…

3 hours ago

Kryediplomati kroat: Incidentet e fundit në kufirin Kosovë-Serbi janë shqetësim serioz, situata në Ballkan po përkeqësohet

Ministri i Jashtëm kroat, Gordan Grlić Radman vlerëson se situata në Ballkanin Perëndimor po përkeqësohet…

3 hours ago