Categories: LAJME

Monika Lubonja Zvishet e tëra për të shijuar masazhin në Big Brother VIP (VIDEO)

Në shtëpinë e Big Brother VIP, ngjarjet po bëhen gjithmonë e më interesante.

Mbrëmjen e së martës u larguan dy banorë nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, këngëtarja Xheisara dhe DJ Dagz.

E teksa loja po bëhet gjithnjë e më emocionuese, duket se banorët po e gjejnë relaksin te njëri-tjetri.Së fundmi, ka qenë aktorja Monika Lubonja ajo e cila ka shijuar një pasdite të këndshme, nën masazhin e një prej banoreve të shtëpisë.

Përkatësisht modelja Beniada Nishani, është kujdesur që t’i bëjë një masazh relaksues aktores, ani pse me të ka pasur disa herë përplasje dhe mosmarrëveshje brenda shtëpisë.

Kamerat e BB VIP kanë transmetuar momentin kur Lubonja e zhveshur ‘topless’ shijon këtë masazh nga duart e Beniadës.

Aktorja është komentuar shpesh që edhe përkundër viteve që ka mbi supe, vazhdon të ruajë një vitalitet dhe formë të mirë trupore.

admin

Recent Posts

New data shows Gazeta e Pavarur is the top quality and most trusted newspaper in Balkan

The latest PAMCo results show "Gazeta e Pavarur" is the most read quality news publisher…

1 month ago

SHIKONI MOMENTIN KUR ZIHET ROB KOMANDANTI I BATALIONIT TE TANKEVE RUSE

E FUNDIT!!/SHIKONI MOMENTIN KUR ZIHET ROB KOMANDANTI I BATALIONIT TE TANKEVE RUSE Komandanti i batalionit…

2 months ago

Punon për Kosovën dhe është e martuar me kosovar, Ja çka i ndodh nga serbia!

Shkruan: Teuta Fazliu Edhe unë v iktima e rradhës për pasivizimin e adresës në komunën…

2 months ago

Edhe nje Shtet i ndihmon Putinit/Rusia i përgatit për luftë në Ukrainë mercenarët nga shteti i njohur i…

Një video e mercenarëve nga Siria që mbajnë në duar shenjën “Z”, që dominon nëpër…

2 months ago

Sa bukur është rregulluar Sahidja

Të gjiha motrat Mustafa në çdo kohë janë qendër e medieve rozë. Duke u dalluar…

2 months ago

Ja çfarë skenash bënë Semi në banjo

Semi Jaupaj është këngëtarja e talentuar nga Shqipëria që për vite me rradhë është dëshmuar…

2 months ago