Categories: LAJME

”Kanë qenë të lidhur jashtë këta apo janë zënë?”/ Donaldi ia thotë troç Einxhelit: Do të flasim për atë që kemi pasur jashtë

Gjatë kësaj jave, Einxhel Shkira dhe Donald Veshaj kanë pasur p ërplasje të forta mes tyre. Fillimisht ata kanë debatuar për faktin se aktori i humorit e konsideronte moderatoren e njohur si lojtare të fortë, ndërsa ai më pas i tha se ajo i jep pikë Ilirit.

Einxhel këtë e quan falsitet të Donaldit, që nuk është treguar i sinqertë. Ajo në një moment në klip përmendi faktin se ata kanë pasur një mosmarrëveshje jashtë.

Pjesë nga biseda:

Donaldi: Do që ta flasim çfarë kemi pasur jashtë?

Einxhel: Po të doja do kisha folur.

Donaldi: Unë mendoj se Einxhel i jep pikë Ilirit, sepse ndihmon lojën e tij dhe unë e dua jashtë. Einxhel ka ngrënë ofendime të rënda dhe i është thënë je kot, je fallxhore, do të mas akroj etj. Einxhel ka ndryshuar lojë.

Einxhel: Unë kur shoh që dikush ndryshon sjellje nuk kam pse ta zgjas. Kam marrë ofendime, por kam parë se diçka ka ndryshuar, më është kërkuar falje. Kur më është thënë jam kot, kam thënë s’kam pse e zgjas, sepse e di shumë mirë që s’jam kot dhe se personi nuk e mendon atë gjë. Donaldi më ka folur shpesh se pse unë e kam toleruar Ilirin, po kjo është natyra ime.

Donaldi: Unë të dua jashtë kësaj shtëpie se ndikon te loja ime.

admin

Recent Posts

New data shows Gazeta e Pavarur is the top quality and most trusted newspaper in Balkan

The latest PAMCo results show "Gazeta e Pavarur" is the most read quality news publisher…

1 month ago

SHIKONI MOMENTIN KUR ZIHET ROB KOMANDANTI I BATALIONIT TE TANKEVE RUSE

E FUNDIT!!/SHIKONI MOMENTIN KUR ZIHET ROB KOMANDANTI I BATALIONIT TE TANKEVE RUSE Komandanti i batalionit…

2 months ago

Punon për Kosovën dhe është e martuar me kosovar, Ja çka i ndodh nga serbia!

Shkruan: Teuta Fazliu Edhe unë v iktima e rradhës për pasivizimin e adresës në komunën…

2 months ago

Edhe nje Shtet i ndihmon Putinit/Rusia i përgatit për luftë në Ukrainë mercenarët nga shteti i njohur i…

Një video e mercenarëve nga Siria që mbajnë në duar shenjën “Z”, që dominon nëpër…

2 months ago

Sa bukur është rregulluar Sahidja

Të gjiha motrat Mustafa në çdo kohë janë qendër e medieve rozë. Duke u dalluar…

2 months ago

Ja çfarë skenash bënë Semi në banjo

Semi Jaupaj është këngëtarja e talentuar nga Shqipëria që për vite me rradhë është dëshmuar…

2 months ago