Categories: LAJME

Jo vetëm këngëtare/ Do habiteni se ku do ta shikoni tjetër Melisën: Do dal edhe në një gjë që po bën Andi…

Melisa Lleshi është njëra nga konkurrentet që famën që i dha “Për’puthen” e shfrytëzoi për t’ju futur muzikës por e vetmja që po vazhdon tutje me këngë të reja pasi të tjerët duket se tashmë janë do rëzuar.

Por Melisen nuk do ta shohim vetëm si këngëtare por edhe si aktore. Lajmin e ka zbuluar vet ish-konkurrentja përmes rrjeteve sociale.

Por nuk qëndron vetëm këtu risia por edhe tek fakti se veten si aktore do ta provojë në filmin e Andit.

Po po e patë mirë, Andi Shehu po punon një film dhe sipas Melisës do të go dasë shumë.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

admin

Recent Posts

Kunata e Leartës shfaqet e veshur me komplete, mahnitë me pamjen

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun. U bë e njohur…

3 hours ago

Nuk e ka muajin që kur u bë nënë për herë të dytë, Belkiz reklamon të pasmet rrugëve të Gjermanisë

Milot Rashica dhe Belkiz Kera, tashmë janë bërë prindër për herë të dytë. Çifti i…

3 hours ago

Njihuni me kandidaten më të votuar të të gjitha partive për Asamblenë e Fushë Kosovës

Pas zgjedhjeve lokale gjysma e komunave shkon në balotazh, e mes tyre edhe komuna e…

3 hours ago

S’ kisha me besua se një Drenicë ka me iu gëzua humbjes së djalit t’Hamëz Jasharit

Edhe aktori dhe shkrimtari Çun Lajçi ka reaguar pas humbjes së Bekim Jasharit në Skenderaj.…

3 hours ago

LAJMI FUNDIT:Tërmkolli parashikon zgjedhje të reja nacionale nëse VV-ja humb balotazhin në…

Ish-deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Melihate Tërmkolli ka parashikuar zgjedhje të reja nacionale në…

3 hours ago

Kryediplomati kroat: Incidentet e fundit në kufirin Kosovë-Serbi janë shqetësim serioz, situata në Ballkan po përkeqësohet

Ministri i Jashtëm kroat, Gordan Grlić Radman vlerëson se situata në Ballkanin Perëndimor po përkeqësohet…

3 hours ago