Categories: LAJME

Ironizon Tomë Gashi përmend një nga arsyet e shkarkimit të drejtorit të RTK-së

Avokati Tomë Gashi ka reaguar pas vendimit të Bordit të RTK-së, për shkarkimin e drejtorit të këtij televizioni, Ngadhnjim Kastrati.

Përmes një postimi në Facebook, ai ka thënë se një nga arsyet e shkarkimit të tij është Milaim Zeka, i cili merr pagë nga RTK, pa punuar.

Ai ka ironizuar duke thënë se shpreson që ai ja ka paguar borxhin Zekës.

Postimi i plotë:Ripostim me shkas.

Znaqka merr rrogë në RTK pa punu, shpresojmë që” borxhin” Ngadhnjimi ja ka pagu.Znaqka e Kadrisë, njëra nga arsyet e shkarkimit të drejtorit të RTK-së.

Ma gjallë Albin, ma gjallë.Ma shpejt Albin, ma shpejt.

admin

Recent Posts

New data shows Gazeta e Pavarur is the top quality and most trusted newspaper in Balkan

The latest PAMCo results show "Gazeta e Pavarur" is the most read quality news publisher…

1 month ago

SHIKONI MOMENTIN KUR ZIHET ROB KOMANDANTI I BATALIONIT TE TANKEVE RUSE

E FUNDIT!!/SHIKONI MOMENTIN KUR ZIHET ROB KOMANDANTI I BATALIONIT TE TANKEVE RUSE Komandanti i batalionit…

2 months ago

Punon për Kosovën dhe është e martuar me kosovar, Ja çka i ndodh nga serbia!

Shkruan: Teuta Fazliu Edhe unë v iktima e rradhës për pasivizimin e adresës në komunën…

2 months ago

Edhe nje Shtet i ndihmon Putinit/Rusia i përgatit për luftë në Ukrainë mercenarët nga shteti i njohur i…

Një video e mercenarëve nga Siria që mbajnë në duar shenjën “Z”, që dominon nëpër…

2 months ago

Sa bukur është rregulluar Sahidja

Të gjiha motrat Mustafa në çdo kohë janë qendër e medieve rozë. Duke u dalluar…

2 months ago

Ja çfarë skenash bënë Semi në banjo

Semi Jaupaj është këngëtarja e talentuar nga Shqipëria që për vite me rradhë është dëshmuar…

2 months ago