Categories: LAJME

Hasani: Janë mësu me ua hjekë lloçin Fatmir Limaj, këta as borën nuk munden me e hjekë

Ish kandidati për kryetar të Komunës së Podujevës Xhemajl Hasani, ka reaguar pas debateve të fundit rreth mospastrimit të rrugëve nga bora, nga ministria e Infrastrukturës, që udhëhiqet nga Liburn Aliu.

Hasani e ka thumbuar Qeverinë, duke thënë se as borën nuk mund ta hjekin.

Tutje, ai thotë se janë mësuar t’u pastrohen rrugët nga kryetari i Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj.

“Janë mësu këta me ua hjek lloçin Fatmir Limaj, këta as borën nuk mundin me e hjekë”, shkruan Hasani.

Reagimi i tij vjen pas ankesave për bllokimin e rrugëve nga reshjet e borës.

admin

Recent Posts

New data shows Gazeta e Pavarur is the top quality and most trusted newspaper in Balkan

The latest PAMCo results show "Gazeta e Pavarur" is the most read quality news publisher…

3 months ago

SHIKONI MOMENTIN KUR ZIHET ROB KOMANDANTI I BATALIONIT TE TANKEVE RUSE

E FUNDIT!!/SHIKONI MOMENTIN KUR ZIHET ROB KOMANDANTI I BATALIONIT TE TANKEVE RUSE Komandanti i batalionit…

3 months ago

Punon për Kosovën dhe është e martuar me kosovar, Ja çka i ndodh nga serbia!

Shkruan: Teuta Fazliu Edhe unë v iktima e rradhës për pasivizimin e adresës në komunën…

4 months ago

Edhe nje Shtet i ndihmon Putinit/Rusia i përgatit për luftë në Ukrainë mercenarët nga shteti i njohur i…

Një video e mercenarëve nga Siria që mbajnë në duar shenjën “Z”, që dominon nëpër…

4 months ago

Sa bukur është rregulluar Sahidja

Të gjiha motrat Mustafa në çdo kohë janë qendër e medieve rozë. Duke u dalluar…

4 months ago

Ja çfarë skenash bënë Semi në banjo

Semi Jaupaj është këngëtarja e talentuar nga Shqipëria që për vite me rradhë është dëshmuar…

4 months ago