Categories: LAJME

Dalin për herë të parë pamjet e Mirsad Ndrecajt dhe Beg Rizajt pa shenja jete pas aksionit të policisë së RM në lagjën e trimave në Kumanovë!

Publikohen pamje te pa para deri më tani publikohen pamje të këtilla nga konflikti mes grupit të Kumanovës dhe policisë sllavo-maqedone në lagjën e trimave.

Këto foto i ka publikuar personi kontrovers EL Cheka, i cili edhe me herët ka publikuar shume sekrete të politikanëve shqiptarë e maqedon në Maqedoninë e Veriut.

Postimi i plotë është siç vijon:

Dëshmorët Mirsad Ndreca dhe Samid Kastrioti
Foto e cila del për her të par ne Opinion.

Mirsad Ndreca komandant “Nato” i v rar gjat lu.ftimeve dhe jo pasi u dorzua si që than patriotët e facebookut.

Tek Mirsadi nuk egzistonte fjala “Dorzim”, ai lu.ftoi deri momentin e fundit të jetës së tij ashtu si që bënte gjithmon bashk me shokët e tij.

Afër trupit të Mirsadit është trupi i dëshmorit Samid Kastriotit.

Lavdi dhe respekt për ata burra që u ndodhën në Lagjen e Trimave.

admin

Recent Posts

”Kanë qenë të lidhur jashtë këta apo janë zënë?”/ Donaldi ia thotë troç Einxhelit: Do të flasim për atë që kemi pasur jashtë

Gjatë kësaj jave, Einxhel Shkira dhe Donald Veshaj kanë pasur p ërplasje të forta mes…

8 hours ago

Monika Lubonja Zvishet e tëra për të shijuar masazhin në Big Brother VIP (VIDEO)

Në shtëpinë e Big Brother VIP, ngjarjet po bëhen gjithmonë e më interesante. Mbrëmjen e…

8 hours ago

Adriana Matoshi: Kur jam njoftuar me Keithin, kam thënë me vete ‘pse vajza ime nuk e ka një fat si ky, që të ketë dikë të tillë në krahë’

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Goca…

8 hours ago

Gjenerali serb kërcënonKosovën: Nëse FSK kalon pa pëlqimin e KFOR-it në veri dijeni mirë që ne do të…

Krye-shefi i shtabit të përgjithshëm të Ushtrisë së Serbisë gjenerali Milan Mojsiloviç ka deklaruar se…

8 hours ago

Eskalon Kimete Berisha: Albin Kurti është indirekt Rankoviqi i ditëve tona

Analistja Kimete Berisha ka shpërthyer në akuza në drejtim të Qeverisë Kurti, ajo me anë…

9 hours ago

Ish-komandanti i UÇK: Isa Mustafa e Halil Bicaj nuk i lejuan ushtarët me uniformë të UÇK në varrimin e Ahmet Krasniqit

Hafir Hoxha, ish Komandant i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës përmes një shkrimi të gjatë në…

9 hours ago