Categories: LAJME

Zot i madh, u prish bota/ Gruaja 39 vjece fton në shtëpi djalin e vogël dhe e bën në krevat me të: Ka mbetur dhe shtatzënë

Një nënë 39 vjeçare thuhet se ka lindur bebe nga një djalë adoleshent me të cilin ab uzoi, si “në shtëpinë e saj ashtu dhe në një fushë.

Avokati i saj Simon Christie, tha se klientja mohon të gjitha a ku zat, ndërsa p r okurorja Martine Snowdon, shtoi se gjyqi i Campbell pritej të zgjaste katër deri në pesë ditë.

“E aku zuara lirohet me kushtin për të mos kontaktuar me asnjë nga pa di tësit”, tha pr ok urorja. Gjykatësja Louise Brandon caktoi datën e g jy qit më 9 maj 2022, duke lënë gruan në li ri me kusht dhe mbikqyrje deri atëherë.

————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————

————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————

————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————————-.————

admin

Recent Posts

Kurti uron Distria Krasniqin: Faleminderit që po bëni krenar secilin prej nesh

Kosova ka siguruar medaljen e dytë olimpike, pas Majlinda Kelmendit që kishte fituar të artën…

59 seconds ago

Momenti kur Distria Krasniqi shpërthen në lot pasi fitoi medaljen e Artë

Distria Krasniqi e ka rrëmbyer medalje e artë në “Tokio 2020”. Distria Krasniqi i ka…

3 mins ago

Milazim Krasniqi befason për Albin Kurtin, tregon se çfarë do të ndodhë nëse vazhdon me qëndrimin e fortë përballë Vuçiqit

Përmes një postimi në facebook, profesori universitar, Milazim Krasniqi ka komentuar takimin e sotëm në…

9 hours ago

Ramush, kujt po i bëni thirrje për protestë, krejt po ikin prej AAK-së

Fillimisht u përmend nga disa zyrtarë të LDK-së, teksa më vonë atyre iu bashkëngjit edhe…

9 hours ago

“Të shiturit në Serbi”, analisti nga Amerika përmend emrat që rrezikuan sovranitetin e Kosovës

Dialogu Kosovë-Serbi po vazhdon të mbetet temë e pazgjedhur.Një marrëveshje Kosovë-Serbi ende nuk shihet në…

9 hours ago

Arbana Osmani përlot me rrëfimin për sëmundjen e rëndë të mamasë/ Ja c’po ndodh me të…

Prej 3 vitesh i është besuar një nga programet më të ndjekura nga publiku, një…

9 hours ago