Pavarësisht se dështoi në matjet zyrtare, Florian Marku: Nesër vjen titulli i parë për mua, kam ëndërruar shumë për këtë moment

11 seconds ago
admin

Pavarësisht se dështoi në matjet e para zyrtare të bëra sot, Florian Marku ka thënë se mezi pret të boksojë…

Helikopterët e ushtrisë serbe fluturuan pranë kufirit me Kosovën, eksperti i sigurisë e konsideron tentim agresioni

Tre helikopterë të forcave të armatosura serbe janë parë sot pasdite duke fluturuar në territorin e Serbisë, afër pikave kufitare…

2 mins ago

Ministri Mehaj: Ndihuni të sigurt sepse bashkë me aleatët tanë jemi për ju gjithmonë

Ministri i Mbrojtjes Armend Mehaj, ka përmendur të arriturat e ministrisë që ai drejton në 6-mujorin e marrjes së detyrës.…

4 mins ago

Adrola Dushi shfaqet sensuale me foto nga ashensori

Adrola Dushi postoi një fotografi të re. Ajo erdhi me një pozë të bukur nga ashensori, shkruan InfoKosova.Adrola si gjithmonë…

6 mins ago

Me Oltin u kap keq/ Lindita është dashuruar dhe flet për vjehrrën: Me të bëj thashetheme, më vinë dhe meshkuj në sallon…

Në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutua për thashethemet dhe raportin e shqiptarëve me to. Pjesë e diskutimit…

11 mins ago

Lajm shumë i mirë! Shqiptarët do udhëtojnë pa viza në një nga shtetet më të pasura të botës

Të gjithë shqiptarët mund të udhëtojnë pa viza në Arabinë Saudite. Në mbledhjen e sotme të qeverisë shqiptare,u mor vendimi…

3 hours ago

Jo vetëm këngëtare/ Do habiteni se ku do ta shikoni tjetër Melisën: Do dal edhe në një gjë që po bën Andi…

Melisa Lleshi është njëra nga konkurrentet që famën që i dha “Për’puthen” e shfrytëzoi për t’ju futur muzikës por e…

3 hours ago

Pas ndarjes nga Iliri, Gilberta është në lidhje me Luanin/ Flet ky i fundit: Unë për Gilbertën kam pasur simpati

Së fundmi është përfolur se pas ndarjes nga Iliri, Gilberta kishte nisur një lidhje të re. Armando Abazi hodhi dyshimet…

3 hours ago

Albin Kurtit I Vjen Mbeshtetje “Madheshtore”/ “Qëndro Kryeministër, se përfaqëson fatin e Shqipërisë!Zoti qoftë me Ty

Albin Kurtit I Vjen Mbeshtetje “Madheshtore”/ “Qëndro Kryeministër, se përfaqëson fatin e Shqipërisë!Zoti qoftë me Ty “Kryeministri shqiptar, Albin Kurti,…

3 hours ago

Vjen Paralajmerimi I Frikshem Për Vuciqin !!Ai Nuk Guxon Te Shkelë Tërësinë Territoriale Të Kosovës Pasi Aty E Pret NATO,Ata E Kanë Pësuar Njëherë..

Eksperti i sigurisë dhe ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Nuredin Ibishi e konsideron të qëlluar vendimin e Qeverisë së Kosovës…

3 hours ago